ana sayfa > 2005 öncesi, Aksiyon - Macera > Büyük Hesaplaşma – Heat (Türkçe Dublaj)

Büyük Hesaplaşma – Heat (Türkçe Dublaj)

Çarşamba, 10 Şub 2010 Eren yorum ekle yorumlara git

IMDB Puanı:8.3/10
Tür : Dram / Polisiye / Aksiyon
Yönetmen : Michael Mann
Senaryo : Michael Mann
Görüntü Yönetmeni : Dante Spinotti
Müzik : Michael Brook , Elliot Goldenthal , Brian Eno , Terje Rypdal
Yapım : 1995, ABD , 171 dk.

Oyuncular:Al Pacino (Vincent Hanna) , Robert De Niro (Neil McCauley) , Val Kilmer (Chris Shiherlis) , Jon Voight (Nate) , Tom Sizemore (Michael Cheritto) , Diane Venora (Justine Hanna) , Amy Brenneman (Eady) , Ashley Judd (Charlene Shiherlis)

Filmin Konusu:Neil McCauley, usta bir hırsızdır. En iyilerinden sayılmasının sırrı, tehlikeyi hissettiğinde hiçbir bağı olmadan kaçabiliyor olmasıdır. Kendisi gibi profesyonellerden oluşturduğu ekibiyle en zorlu işlerden bile başarıyla çıkabilmektedir.
Peşinde olan Dedektif Vincent Hanna bile McCauley’i hayranlıkla izlemektedir. Onu yakalamak dedektif için bir saplantı haline gelmiştir, özel yaşamını bile bu uğurda feda etmeyi göze almıştır. Çetenin son ve en büyük soygun planı, bu iki ezeli rakibi karşı karşıya getirecektir.  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok
Sitemizde bulunan filmlerin videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde (movieshare,yahoo vb.) bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer filmlerin hak sahipleri isterlerse videolar kaldırılır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.