Hazine Avcısı – Ci Ling

Cumartesi, 06 Şub 2010 Eren yorum ekle yorumlara git

Yapım: 2010, Tayvan
Tür: Bilimkurgu, Aksiyon, Romantik
Yönetmen: Yen-ping Chu
Senaryo: Yen-ping Chu
Yapımcı: Melanie Coombs
Görüntü Yönetmeni: Gerald Thompson
Müzik: Ricky Ho
Süre: 1 saat 28 dk

Oyuncular:Jay Chou, Chiling Lin, Eric Tsang, Daoming Chen, Ian Powers

Filmin Konusu : Küçük şövalye Qiao Fei hikayesini anlatır (Jay Chou tarafından) organize suçla mücadele için hiçbir çaba ve umutsuz hikaye hazinelerini korumak için oynadı.
Çöl, bir kere sayısız şehir 1:00 Hanedanı sayısız kültürel efsaneler dışında gelmifltir doğurdu. Bu parça çok sayıda tanık hanedanlıklarının doğum çöl, gömülü hazineleri şaşırtıcı sayıda güz, sakin bir uyku altında çölde bu hazineler, kimse burada, çünkü, burada bir grup vardır hazineyi açmak için kapı girebilirsiniz her şeye gücü yeten sihirli değnek onlar gizemli koruyucusu, nesiller, sonra da bu sigara korumak sahipleri zenginlik çöl bu uzatma koruma altına aldı. Onların lideri (Chen Chu Nehri’nin) oynadığı çöl kartallar çağırdı. Ancak, çöl yakında “sonra sessiz bir fırtına üzerine usher olacak, Millennium kayıp bir hazine haritası kaydını Warlords antik kentin iz olarak rekabet yükseltti.

 1. Ayhan
  Cumartesi, 06 Şub 2010 zamanında 13:35 | #1

  Hazine Avcısı Hazine bulmaya hazine adasına gider hazine ararken hazine harıytasını kaybettigini anlar geriye dönmek icin cok gectir hazine harıtasını hazine adasında aramaya başlar hazine adasının guney sahılınde hazıne adasının gercek sahıpleri hazine adası yerlileri vardır hazine adası yerlileri hazine avcılarına sıcak bakmazlar hazıne avcıları bu durumu farkedip hazine adasınnın dogusuna gitmeye karar verirler hazıne avcıları hazıne adasının dogusuna gitmek icin yola cıkarlar yolda önlerine başka bi hazine avcısı cıkar o da bunlar gibi hazine haritaını aramaktadır hazine aharıtası hazine avcıları hazine adası hazine..

 2. sinem
  Pazartesi, 08 Şub 2010 zamanında 21:12 | #2

  @ Ayhan
  Yorumunuz biraz saçma olmuş :)

  Filme gelincede çok güzel bir yapıt yapmışlar. Hollywood filmlerinden farkı yok. Teşekkürler site sahipleri emeğinize sağlık..

 3. İzleyici
  Pazartesi, 08 Şub 2010 zamanında 21:33 | #3

  Hazine Avcısı hazine bedeli olarak define işaretleri bulunan bir harita verir hazine tum zorluklara rağmen bulunamaz hazine arazileri üzerinde hazine film hazine gov hazine işaretleri kazı aralar cokmu hazine oldu:)

 4. Alperen
  Cumartesi, 20 Şub 2010 zamanında 21:54 | #4

  Ayhan bey yorumunuza yorumsuzluk yorumu yapmak istiyordum ama yorum yapmak mecburiyetinde hissettim kendimi lakin yorum yapamadım…

 5. Ayhan
  Pazar, 21 Şub 2010 zamanında 00:27 | #5

  Hazine Avcısı Yorumuma Yorum Yapmak İsteyip Yapmayan arkadaşım:)

 6. aslan
  Pazar, 04 Nis 2010 zamanında 22:40 | #6

  harikasiniz,cok aciklayici olmus..

 7. poyraz
  Perşembe, 06 May 2010 zamanında 23:22 | #7

  güzel bir film izlenebilir ama en çokta filmin sonunda ki müzik çok güzel çok romantik…

 8. sfag
  Perşembe, 29 Tem 2010 zamanında 19:14 | #8

  ilk yorumcuya teşekkürlerimi sunuyorum. o kadar çok hazine den bahsetti ki artık bu filmi seyretmek istemiyorum. bi yorumda ancak bu kadar hazine adı geçerdi o nu da arkadaşımız başardı…

 1. şimdilik geri bağlantı yok
Sitemizde bulunan filmlerin videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde (movieshare,yahoo vb.) bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer filmlerin hak sahipleri isterlerse videolar kaldırılır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.