ana sayfa > 2005 öncesi, Aksiyon - Macera > Taşıyıcı 2 – Transporter 2 (Türkçe Dublaj)

Taşıyıcı 2 – Transporter 2 (Türkçe Dublaj)

Salı, 02 Şub 2010 Eren yorum ekle yorumlara git

Tür : Aksiyon
Gösterim Tarihi : 14 Ekim 2005
Yönetmen : Louis Leterrier , Corey Yuen
Senaryo : Luc Besson , Robert Mark Kamen
Görüntü Yönetmeni : Mitchell Amundsen
Yapım : 2005, Fransa / ABD

Oyuncular:Jason Statham (Frank Martin) , Amber Valletta (Victoria Billings) , Hunter Clary (Jack Billings) , Jeff Chase (Vasily) , François Berléand (Tarconi) , Tim Ware (Hoffman) , Gregg Weiner (Tipov)

Filmin Konusu:Aksiyonun süperstarı jason statham ile luc bessondan her zamanki gibi mükemmel bi aksiyon flimi daha bol dövüş bol aksiyon ve güzel araba takip sahneleri ile abartılı sahneler eşliğinde izlemesi keyifli bi flim.bazı arkadaşlar flim çok abartılı sahneler var demiş bence abartılı sahneler olması iyi çünkü abana göre aksiyonun zevki abartıdadır araba takip sahneleride gerçekten güzedi özellikle flimin 1. yarısındaki takip ger.ekten görülmeye değerdi görsel efekteler biraz daha gerçekçi olsaydı iyi olurdu ama flim yinede güzel özellikle jason statham dövüş sahnelerinde harikalar yaratmış adeta flimde 7-8 sahnede güzel bi şekilde adam değil adamları dövmektedir özeliklede bi sahnede tek başına 20-30 kişi dövüyodu neyse flime gelirsek flim:Eski Özel Kuvvetler Uzmanı Frank Martin Fransa’nın Akdeniz kıyılarında kendisine verilen görevleri sakin bir hayat sürerek yerine getirmektedir. O taşıyıcıdır…Mal, insan ne olursa olsun bir yerden bir yere götürmekle görevlidir. Ve görevinin en önemli özelliği asla soru sormamasıdır. Bazen gizemli bazen de çok tehlikeli görevleri onu beklemektedir. Fakat o işi için koyduğu kuralları asla çiğnememektedir. Kural 1: Anlaşmayı asla değiştirme. Kural 2: İsim yok – Frank kimin için çalıştığını ya da ne taşıdığını asla bilmek istemez. Kural 3: Asla paketin içine bakma. Kurallar bu kez de değişmemiştir…. Miami’ye yerleşip emekliliğin tadını çok daha zararsız ve güveli bir iş edinerek çıkarmaya çalışan Frank Martin diğer adıyla TAŞIYICI nefes nefese bir maceranın içinde bulacak kendini… Yanında çalıştığı ailenin güvenliğini sağlamak için Profesyonel geri dönüyor… Bu kez çok daha tehlikeli bir görev için… Yüksek oktanlı bir aksiyonla , muhteşem müzikler ve görüntülerle bu kez yine bir paketin peşinde.gerçekten aksiyon bitmek tükenmek bilmiyor derlerya işte bu flim o türden bi yapım gerçekten güzel izlemeyen herkse tavsiye ederim puanım 10/8.8 iyi seyirler.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok
Sitemizde bulunan filmlerin videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde (movieshare,yahoo vb.) bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer filmlerin hak sahipleri isterlerse videolar kaldırılır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.