ana sayfa > 2005 öncesi, Aksiyon - Macera > The Rock – Kaya (Türkçe Dublaj)

The Rock – Kaya (Türkçe Dublaj)

Pazar, 21 Şub 2010 Eren yorum ekle yorumlara git

The Rock poster 1

Tür : Aksiyon / Macera
Yönetmen : Michael Bay
Senaryo : David Weisberg , Douglas Cook , Mark Rosner
Görüntü Yönetmeni : John Schwartzman
Müzik : Nick Glennie-Smith , Harry Gregson-Williams
Yapım : 1996, ABD , 136 dk.

Oyuncular:Sean Connery (John Patrick Mason) , Nicolas Cage (Dr. Stanley Goodspeed) , Ed Harris (General Francis X. Hummel) , John Spencer (FBI direktörü James Womack) , David Morse (Albay Tom Baxter) , William Forsythe (Ernest Paxton)

Bir grup asi deniz komandosu, kimyasal silahlarla birlikte Alcatraz adasını ele geçirir ve turistleri rehin alırlar. Liderleri, eski bir savaş kahramanı olan bir generaldir. Gizli operasyonlarda ölen askerlerin ailelerine ödenmek üzere 100 milyon dolar fidye isterler. Aksi takdirde San Fransisco körfezini kimyasal silahlarla bombalayacaklardır. Onları durdurabilecek iki kişi, Alcatraz’dan kaçabilmiş tek mahkum (Sean Connery) ve bir kimyasal silah uzmanı (Nicolas Cage) zamana karşı ölümcül bir mücadeleye girişirler.

  1. kadir
    Salı, 10 Ağu 2010 zamanında 01:41 | #1

    film süper

  1. şimdilik geri bağlantı yok
Sitemizde bulunan filmlerin videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde (movieshare,yahoo vb.) bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer filmlerin hak sahipleri isterlerse videolar kaldırılır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.